Katip Sohbet

www.avukatkatipleri.com – AVUKAT KATİPLERİNİN BULUŞTUĞU ADRES !!!

NOT : SOHBET SAYFAMIZIN AÇILMASI İÇİN 3 SN BEKLEYİNİZ !!!

Bu sohbet sayfamızın amacı Avukat Katipleri çalışanlarının bir araya gelerek bilgi alışverişinin yapılması için hazırlanmıştır.

SOHBET KURALLARI

Küfür/Kötü sözler/Hakaret/Seviye: Sohbet esnasında Sohbet kullanıcılarını ve/veya avukatkatipleri.com’u ve/veya üçüncü şahısları küçük düşürücü, hakaret içeren, taciz ve tehdit edici itham ve iftiralarda bulunmak yasaktır. Sunucu yöneticilerine (operatörlerine), kanaldaki kullanıcılara hakaret ve avukatkatipleri.com adına haksız, yersiz konuşmak ban sebebidir.

Rahatsızlık/Tartışma: Kimse kimsenin fikrini benimseyecek diye bir kaide yoktur çünkü herkes özgürdür ve her kullanıcı bir bireydir. Bir insanın dini/ırkı/siyasi görüşü nedeniyle başka bir insan tarafından yargılanması kesinlikle söz konusu değildir. Böyle bir tartışma içerisine girildiğinde bu sonu olmayan bir probleme dönüşür. Sohbetlerde genel ahlak, görgü ve toplum kurallarına uygun olmayan, taciz ve tahrike yol açan, pornografik olarak nitelendirilebilecek hiçbir yazı, resim, materyal veya unsur kullanmamaya ve hiç kimseyi bunları kullanmaya teşvik etmememiz gerekmektedir. Aksi takdirde siteden ve sohbet ekranından uzaklaştırılırsınız.

Reklam : Kurumsal reklam ve ticari amaçlı konuşmalar yapmak yasaktır.